1. Relaksacja: ułóż podkładki Acupad na napięte miejsce i odprężaj się przez minimum 3 minuty (niektórzy potrafią tak godzinami!) pozwalając ciężarowi własnego ciała pracować. Żaden wysiłek nie jest wymagany. Wiele osób śpi lepiej na podkładkach Acupads. Produkty te nadają się także świetnie do umieszczenia pod głową podczas używania telefonu.
  2. Korekcja postawy siedzącej: usiądź na krześle/ macie do jogi/podłodze z podkładkami pod pośladkami. Jeśli chcesz wspomóc dolny odcinek kręgosłupa oprzyj plecy na podkładce i dzięki technologii Spine Align Belt dopasuj wgłębienie do kręgosłupa.
  3. Ulżyj bolącym stopom: stań na podkładkach. Używanie podkładek w temperaturze pokojowej powoduje, że są twardsze- niektóre osoby preferują mocniejsze działanie podkładek do uwolnienia napięcia ze stóp, podczas gdy inni lubią uczucie miękkości jakie dają podgrzane Acupads.
  4. Lekkie rozluźnienie kręgosłupa: podczas leżenia (na łóżku, dywanie, macie do jogi) umieść jedną z części Acupads pod szyją, a drugą pod dolną lub środkową częścią pleców. Dopasuj wgłębienia Spine Align Belt na całej długości obu części podkładki do kręgosłupa. Równoczesne działanie w dwóch miejscach odpręża twój system nerwowy i pozwala kręgosłupowi rozluźnić się. Relaksuj się przez minimum 3 minuty, możesz poświęcić jednak tyle czasu, ile potrzebujesz.
  5. Ulga w bólach miesiączkowych: połóż się na brzuchu z obiema podgrzanymi podkładkami umieszczonymi pod miednicą i brzuchem, dopasuj ułożenie do swoich potrzeb. Weź 5-10 głębokich, relaksujących oddechów pozwalając kojącemu uczuciu ciepła przeniknąć i odprężyć bolące obszary.
  6. Podgrzewanie dłoni: Podgrzej obie części podkładki i weź z sobą dokądkolwiek się udajesz. Pomagają na bóle artretyczne w rękach i zimne dni.

 

Ważne:

Uzdrawiaj się w sposób odpowiedzialny  Twoje zdrowie jest najważniejszą rzeczą, którą masz.

Przed jakimkolwiek zabiegiem leczniczym, włączając w to używanie podkładki Acupad, udaj się do kwalifikowanego specjalisty zdrowia, któremu ufasz, po dokładną diagnozę.

Nie używaj podkładki na miejsca posiniaczone, spuchnięte, stany zapalne skóry, obszary zaczerwienione lub przebarwione. Podkładka nie jest zaprojektowana do użycia po poważnym urazie lub wypadku. Kiedy siniaki, opuchlizna i przebarwienia zupełnie znikną, możesz zacząć używać podkładki Acupad. Jeśli masz wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem.

Osoby ze skłonnością do powstawania siniaków, zaawansowanym odwapnieniem kości i/lub  zaawansowaną osteoporozą nie powinny używać podkładki Acupad.

Podziel się z innymi